درباره ما

درباره ما

سازمان وینگ چون ایران (IWTO) با بیش از 25 ساله سابقه فعالیت ، جهت ارائه هنرهای رزمی وینگ چون کونگ فو و اسکریما تشکیل گردیده است . این سازمان زیر نظر فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و هنرجویان میتوانند بعد از یادگیری این هنرهای رزمی ، در دوره های مربیگری و داوری که از طرف سازمان و زیر نظر فدراسیون ووشو برگزار میگردد ، شرکت کرده و احکام مربیگری و داوری را دریافت نمایند.

همچنین سازمان IWTO زیر نظر سازمان جهانی وینگ چون (IWTA) به ریاست استاد بزرگ لئونگ تینگ و سازمان اروپایی وینگ چون EWTO به ریاست استاد بزرگ کرن پشت فعالیت میکند. در جال حاضر این هنر رزمی در 64 کشور دنیا و زیر نظر سازمان EWTO آموزش داده میشود و هنرجویان بعد از گذراندن دوره های هنرجویی موفق به دریافت احکام بین المللی از سازمانهای عنوان شده ، میگردند.

فعالیت عمده این سازمان آموزش هنررزمی وینگ چون کونگ فو و اسکریما (مبارزه با چوب ) و بلیتس دفنس (دفاع شخصی وینگ چون) می باشد.هدف ما از ایجاد این سازمان ، گسترش فعالیتهای ورزشی در بین همه اقشار جامعه و ایجاد روحیه شاد و سلامتی بیشتر در جامعه میباشد. امید است که به لطف خدا و همراهی شما عزیزان در این مسیر موفق گردیم.

ارتباط باما

.شما میتوانید با سازمان  وینگ چون واسکریمای ایران از طریق تلفن ،ایمیل و یا شبکه های اجتماعی در تماس باشید 

تهران.بلوار میرداماد
+ 98 (0)9382045563 + 98 (21)22251701

EWTO Headoffice

WWW.EWTO.COM
+49 (0)6221 7262600